Lauko erdvės gražinimas prasideda nuo supratimo, kad šis projektas skirtas ne tik estetiniam pagerinimui, bet ir terasos daugiafunkciškumui. Besisukantys poliai yra svarbi lauko erdvės įrengimo dalis, todėl būtina sužinoti apie besisukančių polių kainą.

Prieš pradėdami kalbėti apie besisukančių polių kainą, supraskime, kuo jie naudingi įrengiant terasą:

  • Depending priklausomai nuo terasos dydžio, renovacijos projektui turėsite rinktis betoninius polius arba besisukančius polius. Dabar, jei pasirinksite betoninius, turėtumėte būti pasirengę gyventi su šiukšlėmis ir purvu, kol projektas bus baigtas. Kita vertus, pasirinkus sukamuosius polius, tą patį darbą galima atlikti švariau ir protingiau, naudojant kur kas mažiau purvo. 
  • Let susitaikykime su tuo, kad visi mėgstame permainas ir norime kas kelerius metus pertvarkyti tam tikrą erdvę. Tad kam veltis į betonavimo rūpesčius vien todėl, kad tai gali trukti šimtmetį? Besisukantys poliai gal ir netruks iki amžinybės, bet jų labai gerai pakaks konkrečiam projektui įgyvendinti, o būtent to jūs ir norite.

Dabar, kai žinome besisukančių polių privalumus, susisiekite su terasos įrengimo projekto ėmusis komanda ir ji jums praneš besisukančių plytelių kainą.

Į "Terasos irengimas" komandą galite kreiptis el. paštu 3706422444 ir gauti bet kokią konsultaciją dėl lauko terasos įrengimo. Kreipkitės į juos jau šiandien ir suteikite terasai naują išvaizdą.